Dobermanturk

Dobermanturk forumlari
Sistem saati: 12 Ağustos 2020, 12:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 1 ileti ] 
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: satılık köpek yavruları
İletiTarih: 04 Temmuz 2013, 21:54 
Yavru Dobi

"Satılık Köpek Yavrulari" ilanının hemen altında küçük bir çocuğun başı gözüktü ve çocuk dükkan sahibine sordu: "Köpek yavrularını kaça satıyorsunuz?"Dükkan sahibi "30 dolarla 50 dolar arasında değişiyor fiyatları" dedi." Benim 2 dolar 37 sentim var" dedi çocuk "Bir bakabilirmiyim yavrulara"Dükkan sahibi gülümsedikten sonra bir ıslık çaldı ve köpek kulübesinden beş tane yumak halınde yavru çıktı.Yavrulardan biri arkadan geliyordu. Küçük çocuk yürümekte zorluk çeken sakat yavruyu isaret edip sordu:"Bunun nesi var?" dükkan sahibi onun kalça çıkığı oldugunu ve hep sakat kalacağanı açıkladi.Küçük çocuk heyecanlanmıştı."Ben bu yavruyu satın almak istiyorum''Dükkan sahibi:"Hayır o yavruyu satın alman gerekmiyor.Eğer gerçekten istiyorsan o yavruyu sana bedava veririm"Küçük çocuk birden sinirlendi.Dükkan sahibinin gözlerinin içine dik dik bakarak,"Onu bana vermenizi istemiyorum. O da diğer yavrular kadar değerli ve ben fiyatını tam olarak ödeyeceğim.Aslında şimdi size 2 dolar 37 cent vereceğim ve geri kalanını ayda 50 cent ödeyerek tamamlayacağım.''Dükkan sahibi çocuğu ikna etmeye çalıştı."Bu köpeği gerçekten satın almak istediğini sanmıyorum..Bu yavru hiçbir zaman diğer yavrular gibi koşup,zıplayamayacak ve seninle oynayamayacak."Bunun üzerine küçük çocuk eğildi,pantolonunu sıvadı ve büyük bir metal parçasıyla desteklediği sakat bacağını dükkan sahibine gösterip,tatlı bir sesle,"Ben de çok iyi koşamıyorum ve bu yavrunun kendisini çok iyi anlayacak bir sahibe gereksinimi var" dedi. Sevgi tedavi edicidir.Hem vereni,hem de alanı tedavi eder.

Sayfa başı
 Profile bak Özel mesaj gönder  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 1 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz